Huawei, AirEngine'ı Yeni Wi-Fi Markası Olarak Açıkladı

2019 Huawei Küresel Analist Zirvesinde, Huawei ve Wi-Fi Alliance (WFA), “Wi-Fi 6, İş Değerinin Kilidini Açma” temasıyla bir medya toplantısı düzenledi. yuvarlak masa toplantısında Huawei, AirEngine'ı, kurumsal sınıf Wi-Fi 6 ürün serisinin tümüne uygulanacak olan yeni Wi-Fi markası olarak açıkladı. Ek olarak, dünyadaki medya ve analistler ile Huawei, Wi-Fi 6 ürünlerinin dünya çapında beş büyük bölgede geniş ölçekte kullanıldığını vurguladı.

Sanal Gerçeklik (VR), Artırılmış Gerçeklik (AR) ve 4K gibi yeni ortaya çıkan uygulamalar, daha fazla bant genişliği, daha yüksek eş zamanlılık ve geleneksel Wi-Fi ağları için zorluk teşkil eden düşük gecikme süresi gerektiriyor. İşletmelerin dijital dönüşümü sırasında bu zorlukların en kısa sürede çözülmesi gerekmektedir. Huawei'nin AirEngine'in girdiği yer. AirEngine, Huawei'nin yüksek kaliteli Wi-Fi ağlarına olan bağlılığının bir kanıtı. Kurumsal hizmetlerin dijital dönüşümünü hızlandıran kablosuz bağlantı motoru olarak görev yapar.
Üç çarpıcı avantaj AirEngine'i öne çıkarır: ultra yüksek performans, optimum kullanıcı deneyimi ve yeni iş olanakları. AirEngine, etkili bir uluslararası test kuruluşu olan Tolly tarafından onaylandığı gibi, endüstrinin en iyi performansını sunuyor. AirEngine, Huawei 5G akıllı anten teknolojisi ve akıllı uygulama hızlandırma teknolojilerinden kaynaklanan teknik güçlere dayanır ve optimum kullanıcı deneyimi ve servis sürekliliği için akıllı optimizasyon sağlar. AirEngine ayrıca 4K ve VR gibi yeni uygulamaları da barındırabilir ve eğitim, araştırma, üretim ve diğer kritik iş hizmetleri için kablosuz dönüşümü sağlamak ve yeni işlere olanak tanıyan diğer kritik hizmetler için derinlemesine işbirliğinden yararlanabilir.


“Eşsiz teknik gücü olan Huawei AirEngine, kablosuz ağların geleneksel kablolu ağ servislerini verimli ve güvenilir bir şekilde taşımasını sağlar. Tipik yararları arasında eğitimde sorunsuz VR / AR öğretimi, 4K yüksek tanımlı konferanslar ve işletmeler için kablosuz ofislerin yanı sıra endüstriyel üretim ortamlarında paketsiz ücretsiz Otomatik Kılavuzlu Araçlar (AGV'ler) bulunmaktadır. Huawei AirEngine, çeşitli endüstrilerde işletmelerin dijital dönüşümünü hızlandıracak ”dedi. Huawei Veri İletişim Ürün Hattı Kampüs Ağı Domain Başkanı Zhao Zhipeng. “Wi-Fi 6 standardına lider bir katkıda bulunan Huawei, aktif olarak tüm endüstrinin gelişmesini teşvik ediyor. Huawei, ticari Wi-Fi 6 ürünlerini piyasaya süren ilk satıcıdır. Şu anda, Wi-Fi 6 AP'lerimiz dünyanın beş büyük bölgesinde konuşlandırıldı. ”

Medya toplantısında, WFA Pazarlama Başkan Yardımcısı Kevin Robinson, en yeni Wi-Fi 6 endüstrisi gelişmelerini ve tahminlerini paylaştı ve Wi-Fi 6'nın işletmelerin dijital dönüşümü üzerindeki etkisi hakkında fikirlerini paylaştı. Dedi ki: “Standartlar ve prototiplerden ticari kullanıma kadar, Huawei'nin Wi-Fi 6'nın geliştirilmesine yaptığı büyük katkıları takdir ediyoruz. WFA, 2019'un Wi-Fi 6 ticari kullanım yılı olacağına ve 2019'un üçüncü çeyreğinde bir Wi-Fi 6 sertifika programı başlatacağına inanıyor. ”
AirEngine, yüksek performanslı bağlantılar, en uygun kullanıcı deneyimi ve yeni iş olanakları sunan önde gelen yüksek kaliteli Wi-Fi ağları oluşturmak için özel olarak tasarlanmıştır. Huawei ve ortakları, kamu ve kurumsal müşteriler için her yerde bağlantı ve yaygın zeka sağlamak için yakın işbirliği içinde olacak. Ek olarak, Huawei, yeni ICT'yi entegre etmek için Dijital Platformu kullanmaya devam ederek müşterilerin dijital dönüşümde gezinmesine yardımcı olacak.

Kaynak : www.huawei.com

Yazar : Zeki SERT

Bu yazı daha önce kez okundu.

1 yorum:

Blogger tarafından desteklenmektedir.