Sitelerin Hepsini Tek Bir Platformdan Takip Etmek: Feedly

Sitelerin Hepsini Tek Bir Platformdan Takip Etmek: Feedly

Bugün çok farklı bir konuya değinmek istiyorum. Yazacaklarım kesinlikle reklam değil tamamen İnternet makaleleri okumayı ve takip etmeyi sevenler için kaynaktır. İnternette aradığımız kelimeyle alakalı bazen milyonlarca sonuç çıkmaktadır. Bunca sonucun içerisinden doğru kaynaklara ulaşmak oldukça zor olmakla beraber ciddi bir zaman kaybıdır da aynı zamanda. Bazen çok fazla siteyi takip etmek, onlardan anında haberdar olmak istiyoruz. Ancak hepsine tek tek girmek oldukça külfet bizler için. Dolayısıyla gelişen web ortamında bunların hepsini tek bir noktada birleştiren bir çok platform oluşmuş durumdadır. Ben şuan sıklıkla kullanmakta olduğum Feedly 'dan bahsetmek istiyorum.

Feedly başlı başına internetteki kaynaklarınızı tek bir noktada birleştirmeye yarayan adeta devasa bir kütüphane niteliğindedir. Siz istediğiniz haber ya da blog sitelerini feedly'a ekliyorsunuz, platform da eklediğiniz sitelerin en yeni yayınlarını sizlere gösteriyor. Bu da size hem zaman kazandırıyor hem de aynı anda bir çok sitenin yayınlarını takip edebiliyorsunuz. Kolay kullanım arayüzü ile hiç zorlanmadan kullanacağınız bu platformda keyifle makalelerinizi okuyabileceksiniz. 

Feedly'ın aynı zamanda Android ve IOS uygulamaları da mevcuttur. Bu platformun en güzel özelliği de 100 kaynağa kadar ekleme yapmak ücretsizdir. 100 kaynaktan daha fazla ekleme yapmak isterseniz ücret ödemek durumundasınız. Tek dezavantajı ise Türkçe dil desteği maalesef yoktur. Ancak olmaması kesinlikle sizi korkutmasın kullanımı gayet basittir. Kısa sürede alışacağınızdan emin olabilirsiniz.

Hiç yorum yok

Blogger tarafından desteklenmektedir.